0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Martin Guk
۲
۳
Tibor Batthyany
Finished
۱۰:۳۰
Radim Pavelka
۱
۳
Tomas Varnushka
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Holik
۳
۱
Vladimir Havlicek
Finished
۱۱:۰۰
Tomas Varnushka
۲
۳
Jakub Vrabec
Finished
۰۰:۰۰
Jakub Vrabec
۳
۲
Adam Barbora
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۳
۲
Eric Maresh
Finished
۰۲:۰۰
Ondrej Kucirek
۳
۰
Ondrej Pastorek
Finished
۰۲:۳۰
Plachy Jiri
۳
۰
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۴:۰۰
Josef Toth
-
-
Tomas Navrat
Finished
۰۰:۰۰
Matous Klimenta
۰
۳
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Ranecky
-
-
Marek Roh
Finished
۰۰:۰۰
Marek Roh
-
-
Ivo Kolacek
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Navrat
-
-
Jiri Motak
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۳
۰
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۳۰
Vaclav Svoboda
-
-
Tomas Ranecky
Cancelled
۰۱:۰۰
Jaromir Kanok
-
-
Josef Toth
Finished
۰۱:۰۰
Eric Maresh
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۰۱:۰۰
Ivo Kolacek
-
-
Marek Roh
Finished
۰۲:۰۰
Jaromir Kanok
-
-
Tomas Navrat
Finished
۰۲:۰۰
Jakub Vrabec
۰
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۲:۰۰
Plachy Jiri
۳
۲
David Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Vaclav Hruska Snr
۳
۲
Pavel Kulhanek
Finished
۰۳:۰۰
Tomas Andrle
۳
۰
Havel Ladislav
Finished
۰۳:۰۰
David Vrabec
۳
۲
Zdenek Dusek
Finished
۰۳:۳۰
Ondrej Pastorek
۲
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۳:۳۰
Ondrej Kucirek
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۴:۰۰
Zdenek Dusek
۳
۱
Pavel Kulhanek
Finished
۰۴:۳۰
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۰۴:۳۰
David Vrabec
۲
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۵:۰۰
Ondrej Pastorek
۲
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۵:۰۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۵:۳۰
Havel Ladislav
۲
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۵:۳۰
Tomas Andrle
۲
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۶:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۰
۳
Zdenek Dusek
Finished
۰۶:۰۰
Pavel Kulhanek
۲
۳
David Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Havel Ladislav
۳
۱
Ondrej Pastorek
Finished
۰۶:۳۰
Zdenek Dusek
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۷:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۰
Ondrej Kucirek
Finished
۰۷:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Tomas Andrle
Finished
۰۸:۰۰
Zdenek Dusek
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۸:۰۰
Vojtech Soukup
-
-
Vladislav Klapa
Finished
۱۰:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Petr Korp Sr.
Finished
۱۰:۳۰
Sturma Patrik
-
-
Vojtech Konvicka
Finished
۱۰:۳۰
Darin Kryl
-
-
Vasil Stempak
Finished
۱۱:۰۰
Stanislav Dolejsi
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۱۱:۰۰
Zdenek Nevrtal
-
-
Vladimir Kadlec
Finished
۱۱:۰۰
Vladislav Klapa
-
-
Zdenek Nevrtal
inprogress
۱۱:۳۰
Petr Korp Sr.
-
-
Tomas Holik
inprogress
۱۱:۳۰
Vojtech Konvicka
۰
۰
Darin Kryl
inprogress
۱۱:۳۰
Tibor Batthyany
۱
۰
Stanislav Dolejsi
inprogress
۱۱:۳۰
Europe
European Championship Women
Tania Plaian
۰
۰
Konstantina Paridi
inprogress
۱۱:۳۰
Oceane Guisnel
۰
۰
Emilija Riliskyte
inprogress
۱۱:۳۰
Tetyana Bilenko
۰
۰
egle jankauskiene
inprogress
۱۱:۳۰
Dragana Vignjevic
۰
۰
Kornelija Riliskyte
inprogress
۱۱:۳۰
Terpou Elisavet
۰
۰
Airi Avameri
inprogress
۱۱:۳۰
Tessy Gonderinger
۰
۰
Martina Toftaker
inprogress
۱۱:۳۰
Gaia Monfardini
۰
۰
Marketa Sevcikova
inprogress
۱۱:۳۰
Sara Tokic
۰
۰
Matilde Pinto
inprogress
۱۱:۳۰
World
TT-CUP
Heiki Magi
۳
۰
Keit Reinsalu
Finished
۱۰:۱۵
Zdrobylko Bohdan
۱
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۰:۲۵
Vojtech Waldhauser
۳
۰
Zdenek Zahradka
Finished
۰۱:۲۰
Andrey Kaptanovsky
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۱:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۲:۲۵
Marcin Motyka
۲
۳
Kotlyarevskiy Semen
Finished
۰۳:۳۰
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۴:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۳
۱
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۵۵
Sander Taaber
۲
۳
Heiki Magi
Finished
۱۰:۴۵
Lukas Pour
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۱۰:۵۰
Jiri Manas
۲
۱
Lukas Pour
inprogress
۱۱:۲۰
Europe
TT Elite Series
Petr David
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۰:۰۰
Adrian Wiecek
۳
۲
Adam Dosz
Finished
۰۱:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۱:۱۵
Makajew Maciej
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۲:۳۵
Damian Wojdyla
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۴۵
Szymon Twardowski
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۱۵
Miastowski Maksymilian
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۳:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۰۴:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۴:۱۵
Szymon Twardowski
۳
۱
Damian Wojdyla
Finished
۰۴:۴۵
Makajew Maciej
۰
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۵:۰۰
Karol Wisniewski
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۵:۱۵
Marcin Jadczyk
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۰۰
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۷:۳۰
Makajew Maciej
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۹:۰۰
Makajew Maciej
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۰:۴۵
Josef Braun
۲
۲
Adrian Wiecek
inprogress
۱۱:۰۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۰۰:۰۰
Vladimir Timchenko
۳
۱
Vadim Misevra
Finished
۰۰:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Mukha Taras
Finished
۰۰:۳۰
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Timchenko
۳
۱
Mykchailo Styranets
Finished
۰۱:۳۰
Viktor Sharpay
۰
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۱:۳۰
Mukha Taras
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۲:۰۰
Mykchailo Styranets
۳
۰
Vadim Misevra
Finished
۰۲:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۰
Viktor Sharpay
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Kireev
۳
۱
Vitaliy Solovey
Finished
۰۳:۰۰
Mukha Taras
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۰۰
Mukha Taras
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kireev
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۴:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۰۰
Dmitriy Batyuk
۱
۳
Viktor Sharpay
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Kireev
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۵:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۰
Mukha Taras
Finished
۰۵:۰۰
Alexander Pogonov
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۵:۳۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۶:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Yan Krol
Finished
۰۶:۳۰
Alexander Pogonov
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۰۰
Yan Krol
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۸:۰۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۸:۳۰
Russia
Liga Pro
Dmitry Bakalin
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۰۰
Lopatin Sergey
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۱۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Roman Astreev
۳
۲
Oleg Pronin
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۲:۱۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۳۰
Lopatin Sergey
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۴۵
Yuriy Lbov
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۳:۳۰
Roman Astreev
۳
۰
Vladimir Staroverov
Finished
۰۳:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Staroverov
۲
۳
Oleg Pronin
Finished
۰۴:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۴:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۵:۳۰
Oleg Pronin
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۵:۴۵
Dmitry Ignatiev
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۰۵:۴۵
Igor Sergeevich
۳
۰
Mikhail Smirnov
Finished
۰۹:۰۰
Igor Krikunov
۳
۰
Andrey Rozhkov
Finished
۰۹:۱۵
Vladimir Zhigalov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Blinov
۳
۲
Savinsky Aleksandr
Finished
۰۹:۴۵
Mikhail Smirnov
۲
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۰:۰۰
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Igor Minchenkov
Finished
۱۰:۱۵
Andrey Rozhkov
۲
۳
Igor Blinov
Finished
۱۰:۱۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۰
Igor Sergeevich
Finished
۱۰:۳۰
Savinsky Aleksandr
۳
۲
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۴۵
Igor Sergeevich
۱
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۱:۰۰
Igor Krikunov
۲
۰
Igor Blinov
inprogress
۱۱:۱۵
Armenia
Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۲
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۱:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Andranik Sahakyan
Finished
۰۶:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۲
۳
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۱
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۲
David Ghotanyan
Finished
۱۰:۳۰
Hovhannes Julhakyan
۱
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۱:۱۰
Germany
Challenger Series
Paul Gauzy
۲
۳
Teodoro Guilherme
Finished
۱۱:۰۰